«Сьогодні у України з'явився реальний шанс об'єднати зусилля східних і західних областей для досягнення однієї мети - побудови могутньої процвітаючої і незалежної держави». Про це заявив член фракції Партії регіонів у ВРУ "Регіони України" Володимир Зубанов, повідомили ForUm’y в прес-службі ПР.


Партія регіонів у цьому питанні зробила крок на зустріч своїм опонентам, висловивши не тільки бажання до співпраці, але і готовність йти на компроміси. Така позиція Партії регіонів вже залишиться в пам'яті громадян України. Багато політичних сил в державі, які пройшли до парламенту і які ні, також підтримують ідею об'єднання представників різних регіонів України.


На жаль, є політики, які свої особисті інтереси, бажання отримати посади, також прорватися до влади, ставлять вище за інтереси народу України.


Такою, на думку народного депутата Володимира Зубанова, є позиція Юлії Тимошенко, яка свої інтереси отримання поста прем'єр-міністра ставить над усе. Аналогічна позиція простежується в діях деяких членів СПУ, які бояться залишитися без посад в уряді або намагаються відпрацювати взяті перед виборами зобов'язання. Але на щастя, Олександр Мороз не підтримує такої політики.


«Сьогодні кожний політик вирішує для себе конкретними діями послужити народу або спробувати вирішити свої особисті питання, але як показує історія, народ не можна обманювати нескінченно», - відзначив парламентарій.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

280