Суспiльство

Українські військові провели показові заняття

У частинах та з’єднаннях Збройних Сил України проведено показові заняття з організації сезонного обслуговування техніки та підготовки її до весняно-літнього режиму експлуатації

Як повідомили ForUm’у у прес-службі Міноборони, на базі бригадної артилерійської групи військ берегової оборони Військово-Морських Сил Збройних Сил України відбулися показові заняття з організації сезонного обслуговування техніки для командного та інженерно-технічного складу військових частин ВМС ЗС України.

У показових заняттях взяли участь заступник начальника логістики командування Військово-Морських Сил ЗС України полковник Юрій Говорун та начальник автомобільної і бронетанкової служби управління технічного забезпечення логістики командування ВМС ЗС України полковник Сергій Федосіхін.

В ході занять офіцерам були доведені завдання щодо сезонного обслуговування техніки. Зокрема, військові керівники ознайомилися з порядком оформлення документації на сезонне обслуговування озброєння і військової техніки, взяли участь у практичних заняттях з обслуговування бронетанкової і автомобільної техніки, техніки ракетно-артилерійського озброєння, а також зв’язку і тилу.

Крім того, офіцерам Військово-Морських Сил України був доведений порядок використання спеціалізованих постів і бригад під час виконання робіт з сезонного обслуговування.

Особливу увагу учасники заходу звернули на дотримання вимог заходів безпеки.

Підсумовуючи показові заняття, заступник начальника логістики командування Військово-Морських Сил ЗС України полковник Юрій Говорун зазначив, що утримання військової техніки та озброєння, а також організація її експлуатації повинні бути предметом першочергової уваги з боку командирів усіх рівнів.

Показове заняття із сезонного обслуговування автомобільної та бронетанкової техніки і підготовки її до весняно-літнього режиму експлуатації для командирів частин і з’єднань 8-го армійського корпусу відбулося також у Житомирі, на базі 95-ї окремої аеромобільної бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.

У парку бойових машин бригади було розгорнуто кілька навчальних місць для виконання операцій з обслуговування техніки із дотриманням вимог Міністра оборони України, командувача Сухопутних військ ЗС України та командувача Західного оперативного командування.

Підбиваючи підсумки показового заняття із сезонного обслуговування автомобільної та бронетанкової техніки і підготовки її до весняно-літнього режиму експлуатації, командир 8-го армійського корпусу генерал-майор Сергій Островський наголосив на дотриманні послідовності і забезпеченні високої якості робіт під час сезонного обслуговування техніки.