У Київській області за вимагання 4 тис. доларів хабара судитимуть двох міліціонерів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Київській області.

Так, прокуратура Київської області спрямувала до Києво-Святошинського райсуду обвинувальний акт стосовно старшого дільничного інспектора міліції та старшого слідчого відділу одного із територіальних підрозділів ГУ МВС України в Київській області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у вересні 2014 року співробітники міліції вимагали у підозрюваного неправомірну вигоду в сумі 4 тисячі доларів. За таку «винагороду» вони обіцяли не притягувати його до кримінальної відповідальності і закрити відповідне кримінальне провадження.

Дії обвинувачених кваліфіковані за ч. 3 ст. 368 КК України, тобто в отриманні службовою особою неправомірної вигоди за вчинення нею в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданого йому службового становища, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди.

Санкція статті передбачає покарання до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

71