В ході проведення оперативно-розшукових заходів по встановленню осіб, причетних до скоєння низки вибухів на території Одеси співробітники міліції вийшли на слід 55-річного жителя Придністровської Молдавської республіки.

Як повідомляє відділ зв'язків з громадськістю облуправління МВС, у місцях ймовірного перебування підозрюваного оперативники влаштували засідки.

«Однак безпосередньо поспілкуватися з ним оперативникам не вдалося у зв'язку з тим, що близько 5:00 24 грудня його бездиханне тіло з різного роду травмами було знайдено на узбіччі автодороги Одеса-Кучургани», - заявили в міліції.

Згідно з висновком експерта, зазначені травми характерні для дорожно-транспортної пригоди.В рамках відкритого кримінального провадження за фактом ДТП першочерговими слідчими заходами було проведено обшук за місцем проживання потерпілого в с. Нерубайське Біляївського району, де він тимчасового орендував житло.За даними УМВС, в ході огляду житлового будинку виявлено та вилучено арсенал вибухівки та боєприпасів: 120 бронебійно-трасувальних набоїв калібру 7,62 мм, 27 пистолетних патронів калібру 9 мм, три саморобних вибухових пристрої з вогневим способом приведення в дію, кожен з яких складався з трьох тротилових шашок, запалювальні трубки з вогнепровідним шнуром до кожного вибухового пристрою, тротилова шашка «Тип 400», 4 гранати РГД і 4 гранати Ф-1 із запалами до них, електродетонатор, елементи для приладу безшумної стрільби.

«За попередніми даними, встановлено вірогідний збіг вилученого в будинку саморобного елемента датчика цілі до механізму зі знайденими фрагментами, вилученими при огляді місця події на перегоні Одеса-Застава-1», - йдеться в повідомленні.

Слідство триває. Перевіряється причетність загиблого до вчинення інших терористичних актів на території Одеси.

Як повідомляв ForUm, у середу, 24 грудня, о 9:25 на станції Одеса-Застава-1 Одеської залізниці між маневровим локомотивом і першим вагоном вантажного поїзда стався вибух.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

36