Рівень безробіття в Україні, визначений за методологією Міжнародної організації праці (МОП), у січні-вересні поточного року склав 9,3% від загальної кількості економічно активного населення працездатного віку, в той час як за підсумками 9 місяців минулого року цей показник становив 7,7%, пише Finance.ua.

Як повідомила у звіті Державна служба статистики, дані наведено без урахування показника незайнятого населення анексованого Росією півострова Крим та Севастополя, а дані по Донецькій і Луганській областях можуть бути уточнені.

Згідно зі звітом, в абсолютних цифрах кількість безробітних громадян працездатного віку становить 1,78 млн осіб проти 1,49 млн осіб, зафіксованих роком раніше.

Держстат також повідомив, що рівень безробіття за методологією МОП в Україні за 3 квартали 2014 року серед чоловіків зріс більше, ніж серед жінок. Так, рівень безробіття серед чоловічого населення зріс до 10,8% проти 8,4% за 9 місяців 2013 року, а серед жіночого - до 7,5% з 6,9%. Також наголошується, що рівень безробіття вище в сільській місцевості - 9,6% проти 9,2% у містах.

Як повідомлялося, згідно з методологією вітчизняної статистики, рівень безробіття в Україні в листопаді склав 1,7% до загальної кількості працездатного населення. У жовтні цей показник становив 1,5%.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

30