На Черкащині за втручання прокуратури громаді м. Тальне повернуто Мисливський замок Шувалова загальною вартістю 5 млн грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

«Органами прокуратури Черкаської області вжито заходів щодо забезпечення реального виконання судового рішення про передачу у комунальну власність територіальній громаді м. Тальне Мисливського замку Шувалова вартістю 5 млн грн», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в ході прокурорської перевірки додержання законодавства у сфері охорони об'єктів історико-культурної спадщини встановлено, що пам'ятка архітектури загальнодержавного значення - Мисливський замок Шувалова у м. Тальне є нічийним, через що не виділяються бюджетні кошти на його утримання та реставрацію.

Згідно з повідомленням, з метою усунення виявлених порушень та передачі пам'ятки архітектури в комунальну власність прокуратурою в інтересах Тальнівської міської ради заявлено позов у суд, який у жовтні поточного року було задоволено.

Так, на виконання зазначеного рішення суду і відповідно до вжитих заходів прокуратури Тальнівського району державним реєстратором зареєстровано право власності на зазначений об'єкт за Тальнівською міською радою.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
1286 грн.