Кабінет Міністрів вніс на розгляд Верховної Ради 44 законодавчі акти, що стосуються ухвалення державного бюджету на 2015 рік та про внесення змін до Бюджетного і Податкового кодексів.

Про це, як передає кореспондент Forum'у, заявив у Верховній Раді прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

«Ми сьогодні внесли 44 акти законодавства в український парламент. Ми просимо їх внести до порядку денного, щоб ми змогли активно попрацювати», - сказав він.

Зокрема, за його словами, йдеться про новий Бюджетний кодекс, а саме - надання додаткових повноважень місцевим органам влади і розподіл додаткових коштів на місцях.

Також уряд пропонує ухвалити зміни до Податкового кодексу, а саме йдеться про зміну системи оподаткування та зміну кількості податків. Крім того, Кабмін вніс пропозиції щодо змін до Митного кодексу, змін до низки соціальних проектів, пропозиції щодо дерегуляції економіки.

Також уряд пропонує легалізацію грального бізнесу з метою одержання від неї доходів у бюджет. У пакет також входить низка законопроектів, які стосуються стабілізації банківської системи.

«Бюджет можна ухвалювати тільки тоді, коли ви (депутати - Ред.) підтримайте спеціальні ініціативи уряду, тому що він побудований на новому Податковому та Бюджетному кодексах», - заявив Яценюк.

Як раніше повідомляв ForUm, Кабінет Міністрів України пропонує Верховній Раді розглянути проект державного бюджету на 2015 рік з доходами 475 млрд гривень і видатками 527 млрд гривень.

Дарина Шварцман, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом