Головне управління боротьби з організованою злочинністю МВС України спільно з Генеральною прокуратурою України викрили діяльність найбільшого в країні конвертаційного центру, грошовий обіг якого у 2014 році становив мільярд гривень. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, повідомляє прес-служба МВС.

«Конверт» розташовувався у Києві й надавав послуги з конвертації коштів та мінімізації податкових зобов'язань більш ніж однієї тисячі підприємств реального сектору економіки», - зазначив він.

У схемі діяльності були задіяні банківська установа - ПАТ КБ «Стандарт», більше 40 підприємств з ознаками фіктивності, транзитні підприємства та понад 30 фізичних осіб, з рахунків яких грошові кошти переводилися в готівку.

За словами Авакова, у ході реалізації матеріалів було проведено сім обшуків, під час яких вилучено близько п'яти мільйонів гривень, 17 печаток підприємств з ознаками фіктивності, первинні бухгалтерські документи, а також чотири одиниці зброї та боєприпаси до неї.

«Крім цього, накладено арешт на рахунки підприємств з ознаками фіктивності та фізичних осіб, задіяних у злочинній схемі на суму близько чотирьох мільйонів гривень», - повідомив глава МВС.

У ході документування встановлено причетність до діяльності «конвертаційного центру» близько десяти осіб. Крім того встановлено корупційні зв'язки організаторів «конверта» з керівництвом однієї з районних податкових інспекцій м. Києва.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом