Москва не залишить без реакції ухвалення у США закону «Про підтримку України», рішення про відповідь прийме залежно від того, як Вашингтон розпорядиться новим законом, заявили в п'ятницю у МЗС РФ.

Схвалений конгресом США акт «Про підтримку свободи в Україні» (Ukraine Freedom Support Act 2014) був підписаний президентом Бараком Обамою в четвер. У документі зазначається, що він націлений на «запровадження санкцій щодо Росії та на надання додаткової допомоги Україні».

«Ворожі дії з боку Вашингтона без реакції ми не залишаємо. Рішення щодо можливих заходів у відповідь прийматимемо залежно від того, як у США на практиці розпорядяться новим законом», - йдеться в коментарі російського зовнішньополітичного відомства, повідомляє РІА Новости.

При цьому в міністерстві підкреслили, що «політично ж прийняте у Вашингтоні рішення підводить під російсько-американські відносини потужну міну, здатну підірвати перспективу нормальної взаємодії за багатьма напрямами, у тому числі в питаннях, у вирішенні яких зацікавлені самі США».

«Позбуватися цього «спадку» доведеться, мабуть, довго. Провина за наслідки цілком і повністю лягає на американську сторону», - додали в МЗС.

Нагадаємо, президент США Барак Обама 18 грудня підписав закон «Про підтримку свободи України». Документ передбачає нові санкції щодо Росії.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
2340 грн.