На даний момент в пунктах контролю в'їзду/виїзду на адміністративному кордоні з тимчасово окупованою АР Крим утворилися великі черги. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

«Сьогодні, 17 грудня, на виїзд з материкової частини, у пункті контролю «Каланчак» спостерігалося скупчення до 385 вантажних автомобілів, в пункті контролю «Чаплинка» - 380 автомобілів, «Чонгар» - 210 автомобілів», - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що основною причиною таких скупчень транспортних засобів є низька пропускна спроможність пунктів контролю і повільне оформлення транспортних засобів російською стороною, яка ретельно оглядає вміст автомобілів. Згідно з повідомленням, в середньому на огляд та оформлення документів однієї вантажівки росіяни витрачають від 40 до 60 хвилин.За даними прес-служби, вантажівки, що прямують з Криму, співробітники Держприкордонслужби та працівники митниці оформляють ритмічно і без затримки, тому черги на материкову частину України взагалі відсутні.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

44