Рада національної безпеки та оборони України має стати центром прийняття ефективних дієвих рішень щодо захисту держави. Про це під час представлення Президентом України заявив секретар РНБО Олександр Турчинов, повідомляє прес-служба «Народного фронту».

«Проти нашої країни ведеться системна й жорстока війна, і для нас з вами немає альтернативи - як перемогти в цій війні. Але для цього нам потрібна мобілізація всіх ресурсів у державі», - сказав він.

Турчинов переконаний, що РНБО має стати центром прийняття ефективних дієвих рішень щодо захисту держави. «І я переконаний: разом ми здатні це забезпечити», - сказав він.

«Тут присутні керівники силових міністерств і відомств. З одними ми були на Майдані, з іншими ми відновлювали обороноздатність нашої армії, створювали Національну гвардію. Тому я переконаний, що у нас не буде проблем із взаєморозумінням, взаємодією та координацією наших зусиль», - підсумував Турчинов.

Нагадаємо, 16 грудня Президент України Петро Порошенко призначив Олександра Турчинова секретарем Ради національної безпеки та оборони України.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

25