США закликають інші країни утриматися від угод з Росією, заявила на брифінгу у Вашингтоні представник Держдепартаменту США Джен Псакі.

Відповідну заяву вона зробила у зв'язку з візитом російської офіційної делегації в Індію та підписанням там низки контрактів. При цьому Псакі зазначила, що не закликає до введення нових санкцій щодо Москви.

Вона також підкреслила, що, незважаючи на співпрацю Делі з РФ, запланований візит Президента США до Індії залишиться без змін, оскільки ця країна є важливим партнером для Вашингтона, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Deutsche Welle.

Візит російської делегації до Індії на чолі з президентом Володимиром Путіним відбувся 10-11 грудня. За підсумками зустрічей були підписані 25 спільних документів. Зокрема, Росія побудує для Індії атомні енергоблоки, а також сторони мають намір співпрацювати у сфері видобутку природного урану. «Роснефть» уклала договір на поставку 10 млн тонн нафти на рік до Індії протягом десяти років. Крім того, індійські фахівці будуть брати участь в російських проектах з освоєння арктичного шельфу.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

27