Верховна Рада України планує затвердити державний бюджет на 2015 рік 26 грудня. Про це заявив перший віце-спікер парламенту Андрій Парубій, відповідаючи на питання журналістів про терміни прийняття стратегічно важливого законопроекту, повідомляє прес-служба «Народного фронту».

«Ми попередньо говорили з урядом, ми сподіваємося, що бюджет буде поданий до 20 грудня. Ми також розуміємо, що згідно з Бюджетним кодексом є два тижні на розгляд проекту бюджету в комітетах, але на погоджувальній раді ми говорили, що Верховна Рада може взяти на себе зобов'язання швидше розглянути цей проект. При цьому важливо, щоб бюджет також пройшов розгляд у всіх комітетах», - заявив Парубій.

За його словами, ВР має намір затвердити проект держбюджету 26 грудня.

«Попередньо ми поставили собі амбітну задачу - 26 грудня затвердити бюджет, незважаючи на те, що буде необхідно, щоб місцеві ради затвердили свої бюджети, щоб вони входили в новий рік не зі старим, а з новим кошторисом», - підкреслив віце-спікер.

«Тому такий наш попередній план - 20-26 грудня», - резюмував Парубій.

Нагадаємо, за словами прем'єра Арсенія Яценюка, державний бюджет України на 2015 рік буде складним і жорстким.

Міністр фінансів України Наталія Яресько прогнозує формування проекту державного бюджету на наступний рік до кінця 2014 року.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
3500 грн.
39