Вантажі, які переміщують у зону АТО або вивозяться з неї, особливо ретельно перевірятимуть.

Про це заявив у четвер, 11 грудня, на брифінгу спікер Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко, передає Укрінформ.

«У рамках виконання завдань, визначених Президентом України, істотно посилено контроль за переміщенням товарів та вантажів, у тому числі і за тими, що прямують через контрольні пункти в'їзду/виїзду в зоні АТО», - сказав Лисенко.

За його словами, на контрольному пункті в районі Артемівська не пропустили вантажні автомобілі, які перевозили вугілля, оскільки на нього відсутні товаросупровідні документи.

«Однак дві вантажівки намагалися проїхати без контролю. Їх супроводжував автомобіль Ford, в якому перебувало двоє людей у військовій формі. Чоловіки поводили себе зухвало і відмовилися надавати документи», - зазначив спікер РНБО.

Ще один випадок стався поблизу Щастя на Луганщині, де затримали дві вантажівки, які намагалися проїхати без супровідних документів на території, контрольовані бойовикам.

«Частина вантажу - тютюнові вироби та продукти харчування невідомого походження і терміну придатності. Але основною частиною вантажу виявилися алкогольні напої на суму понад мільйон гривень», - підкреслив Лисенко.

Також на контрольному пункті в районі Маріуполя не пропустили автомобіль «МАЗ» із вантажем майже 20 тонн насіння соняшнику.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
3159 грн.
25