Лондонська поліція заарештувала 76 людей, які протестували проти смерті чорношкірого Еріка Гарнера, загиблого при зіткненні з поліцією в Нью-Йорку.

Як пояснили в поліції, заарештовані були учасниками санкціонованої раніше акції протесту, учасники якої лежали на землі, однак відокремилися від основної маси протестуючих і спробували незаконно проникнути на територію торгового центру Вестфілд. Там вони зіткнулися з охороною центру, а також завдали йому матеріальної шкоди, повідомляє РБК-Україна.

Прибула на місце поліція заарештувала 76 осіб. У поліції підкреслили, що не заперечують проти мирних акцій, однак не потерплять порушення закону і будуть заарештовувати тих, хто порушує порядок.

Приводом для протесту стало рішення великого журі присяжних не висувати звинувачень проти білого поліцейського Деніела Панталео, дії якого при арешті афроамериканця Еріка Гарнера, що страждав на астму, призвели до його загибелі. Панталео застосував прийом захоплення, після чого Гарнер став задихатися, був госпіталізований і помер, попри зусилля лікарів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

32