Збільшення державних зовнішніх запозичень зменшить кошти для реальної економіки. Таку думку висловив ForUm'у екс-міністр економіки, президент Центру ринкових реформ Володимир Лановий, коментуючи проект змін до держбюджету поточного року.

«Кабмін збільшує дефіцит бюджету. Звертається до парламенту з тим, щоб парламент дозволив взяти більше кредитів. Це дуже погано. Це потребуватиме додаткових коштів у бюджеті, а збільшення запозичень бюджету - це зменшення кредитних коштів для реальної економіки, для підприємств, бізнесу, всіх інших», - зазначив Лановий.

За словами екс-міністра, у разі ухвалення змін до держбюджету-2014, витрати можуть скласти 10% ВВП.

«Розрив між доходами і витратами збільшиться. Якщо витрати будуть 160 мільярдів гривень, як говорив Яценюк, так це 10% ВВП. Таких показників у світі, мабуть, більше немає», - сказав Лановий.

Нагадаємо, 1 грудня у Верховну Раду надійшов розроблений Кабміном законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» (щодо виконання зобов'язань за державним боргом)». Документом передбачається збільшити державні зовнішні запозичення на 8,256 млрд грн.

Яніна Ткачук, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

высокая мода/лето
5125 грн.
24