За останню добу кількість тимчасово переміщених із зони проведення антитерористичної операції осіб склала більше 600 осіб, про це повідомляє Інформаційно-аналітичний центр Ради національної безпеки і оборони України.

«Це в п'ять разів менше, ніж фіксувалося кожен день протягом минулого тижня. Загальна кількість переселенців з Донецької та Луганської областей на сьогодні становить близько 507 тисяч осіб», - йдеться в повідомленні.

Крім того, РНБО відзначили, що за минулу добу з числа внутрішньо переміщених осіб за медичною допомогою звернулося близько двохсот осіб. Психологи ДержНС України разом з представниками громадських та волонтерських організацій надали психологічну допомогу 77 особам, у тому числі 17 дітям.

Як раніше повідомляв ForUm, 6 грудня з окупованих членами НЗФ територій Донецької та Луганської областей в інші регіони України виїхали 4 тис. 174 людини.

Станом на 5 грудня 2014 року в органах соціального захисту населення враховано 540 664 людини, що становить 357 727 сімей переселенців з Криму і Донбасу.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

32