Комунальне підприємство «Тернопільводоканал» отримало попередження від «Тернопільобленерго» про намір знеструмити об'єкти підприємства з 8 грудня через борги.

Як повідомили в прес-службі «Тернопільводоканалу», відключити об'єкти підприємства енергетики збираються з 10:00, якщо до цього часу не почнуться проплати наявного боргу, що становить 6 млн грн.

З них 3,2 млн грн - це борг за листопад, який потрібно погасити в грудні.

«У листопаді різко погіршилася ситуація з оплатою споживачами за наші послуги. У вересні і жовтні тернопільці стабільно здійснювали оплату, але вже у листопаді населення заборгувало понад 800 тис. грн. Очевидно, це обумовлено тим, що ціни зростають, а доходи людей не збільшуються», - зазначив директор КП «Тернопільводоканал» Володимир Кузьма.

Він також сказав, що його підприємство не може розрахуватися з енергетиками, оскільки отримувачі послуг не розраховуються з підприємством у повному обсязі, передає УНІАН.

Зокрема, загальний борг юридичних осіб перед КП «Тернопільводоканал» становить близько 2 млн грн, населення - 7 млн грн.

«Щоправда, у борг населення входить 4 млн грн місячного нарахування за листопад. Тому у населення відстрочена заборгованість становить близько 3 млн грн», - уточнив Кузьма.

Він закликав тернопільців своєчасно розрахуватися за спожиту воду і з розумінням поставитися до ситуації, якщо з 8 грудня у місті почнуться перебої з водопостачанням.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

45