У місті Фенікс (штат Арізона) поліцейський застрелив беззбройного чорношкірого чоловіка.

Кілька свідків повідомили в поліцію, що Рамайн Брісбон продає наркотики. Коли офіцер побачив Брісбона, він наказав йому підняти руки вгору, одна той не підкорився і спробував втекти від правоохоронців. Офіцер наздогнав його, і поліцейському здалося, що чоловік збирався дістати пістолет. Після цього зав'язалася бійка, і офіцер двічі вистрілив у чоловіка.

«Офіцер кілька разів вимагав від чоловіка, щоб той упав на землю, але він відмовився це зробити і почав вигукувати образи на адресу офіцера», - йдеться в заяві поліції, повідомляє РБК з посиланням на Reuters.

У заяві також зазначається, що у Брісбона були виявлені пігулки оксикодону, а в джипі був знайдений напівавтоматичний пістолет і банка, як вважають, марихуани. Сам 30-річний офіцер не постраждав.

У серпні 2014 року в місті Фергюсон штату Міссурі офіцер Даррен Вілсон застрелив 18-річного підлітка Майкла Брауна, що призвело до масових заворушень, котрі повторилися після вердикту великого журі. 3 грудня в Нью-Йорку присяжні також відмовилися пред'являти звинувачення білому поліцейському Деніелу Панталео, що задушив у липні при арешті афроамериканця Еріка Гарнера. Після цього рішення також спалахнули протести.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
2340 грн.