Президент Білорусі Олександр Лукашенко підтримує позицію Росії щодо України. Про це він заявив сьогодні, 3 грудня, на нараді в Мінську.

«Росія не вважає себе стороною конфлікту в Україні і підштовхує українську владу до діалогу, в даному випадку з керівництвом Луганської і Донецької республік. Те, що діалог потрібно вести, що потрібно припиняти загибель ні в чому не винних дітей і людей похилого віку, - це факт. І тут я абсолютно підтримую позицію Росії. Більш того, якщо говорити по-чоловічому, то якщо комусь хочеться один одному морду набити або постріляти, я думаю, для цього є вже донецький аеропорт. Хай там збираються і стріляють один в одного», - сказав глава Білоруської держави, повідомляє БЕЛТА.

«Але неприпустимою є стрілянина по населених пунктах, де живуть ні в чому не винні люди», - підкреслив білоруський лідер.

Нагадаємо, раніше Лукашенко заявляв, що використання у спілкуванні тієї чи іншої мови не повинно ставати причиною роз'єднання в суспільстві. Крім того, Білорусь готова стати майданчиком для об'єднання економічних інтересів Євразійського економічного союзу та Європейського Союзу.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
1989 грн.
22