Понад 50 посадовців апарату Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних сил України звільнено за останній час через неналежне виконання службових обов'язків, при цьому майбутня переатестація може призвести до зростання цього показника, повідомив виконувач обов'язків міністра оборони Степан Полторак.

«Ми позбуваємося тих людей, які працювали неефективно, які зволікають з прийняттям рішень. За багатьма із них проводяться службові перевірки. І це тільки початок. За підсумками року, коли ми чітко зрозуміємо, хто як працював, проведемо переатестацію всього керівного складу апарату оборонного відомства. Почнемо із заступників міністра», - цитує Полторака прес-служба Міноборони.

Крім того, за його словами, ведеться робота зі створення кадрового резерву з числа бойових офіцерів та генералів, які зможуть замінити чиновників, що не пройшли атестацію.

«Волонтери допомагають збирати інформацію про ділові якості командирів, яким би я хотів запропонувати службу в Міністерстві оборони та Генштабі», - пояснив в.о. глави Міноборони.

Він також поінформував, що на базі Департаменту кадрової політики Міністерства оборони формується підрозділ, що готується до роботи на поліграфі.

«Люди, які мають доступ до матеріальних засобів і державної таємниці, повинні пройти через так званий детектор брехні. Це дозволить керівнику зрозуміти, що людина є відвертою, працює чесно, і результат цієї роботи ми побачимо. Я переконаний, що це допоможе вирішити проблему корупції», - озвучив свою позицію Полторак.

Як раніше повідомляв ForUm, 16 вересня Верховна Рада України підтримала Закон України «Про очищення влади».

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом