Міністерство вугільної промисловості України доручило з 28 листопада 2014 року припинити діяльність державних підприємств зі сфери управління Міненерго, які перебувають у зоні здійснення антитерористичної операції.

Про це йдеться в наказі міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрія Продана № 841 від 25 листопада 2014 року, який оприлюднений на сайті Міненерго.

«На виконання указу Президента України № 875 «Про рішення Ради національної безпеки та оборони України від 4 листопада 2014 р. «Про невідкладні заходи щодо стабілізації соціально-економічної ситуації в Донецькій та Луганській областях» від 14 листопада 2014 р. наказую: з 28 листопада 2014 р. припинити виробничу і фінансово-господарську діяльність державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави, які перебувають у зоні здійснення антитерористичної операції», - цитує повідомлення «РБК-Україна».

Також Продан доручив керівникам підприємств до 28 листопада надати пропозиції щодо: переміщення підприємств з населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, у населені пункти, на території яких органи державної влади здійснюють свої повноваження у повному обсязі; евакуації працівників (за їх згодою); евакуації майна та документів у разі можливості.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

63