Вчора, 26 листопада, в Черкаській області на перегоні ст. Кам'янка - ст. Райгород вантажним поїздом був смертельно травмований невідомий чоловік, повідомляє відділ зв'язків з громадськістю УМВС України на Одеській залізниці.

До місця події була направлена слідчо-оперативна група, яка встановила особу потерпілого, ним виявився 60-річний житель Кам'янського району Черкаської області.

Як з'ясувалося, чоловік прямував зі свого села на станцію, щоб дістатися в місто Кам'янка для оформлення пенсії. Чоловік був одягнений в куртку з капюшоном і шапку, тому не почув сигналів поїзда. Машиніст поїзда пояснив, що, помітивши людину на коліях, він подав попереджувальні звукові сигнали, застосував екстрене гальмування, але уникнути наїзду не вдалося. Чоловік загинув миттєво.

«За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 276 КК України (Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного або повітряного транспорту). З'ясовуються всі обставини нещасного випадку», - повідомив начальник ЛВ на ст. Шевченка Микола Лисенко.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
2340 грн.