Станом на 13:00 25 листопада на території Житомирської області залишаються відключеними від електропостачання 40 населених пунктів, 5 повітряних ліній по 10 кВт і 83 трансформаторних підстанцій, повідомляє прес-служба Держнс.

Зокрема, у Баранівському, Олевському та Червоноармійському районах відключено від електропостачання по одному населеному пункту, Володарськ-Волинському - 12, Ємільчинському - 23, Черняхівському - 2.

За останню добу рятувальниками надано допомогу зі зрізання аварійних дерев, очищення повітряних ліній електропередач від гілок в населених пунктах Ємільчинського, Червоноармійського та Володарськ-Волинського районів області.

З 20 по 25 листопада вже вдалося відновити електропостачання у 604 населених пунктах області, які постраждали через несприятливі погодні умови минулого тижня. До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації місцевого рівня залучено 132 бригади ЕК «Житомиробленерго» і понад 500 фахівців, у тому числі і рятувальників підрозділів Управління ДержНС в області.

Як раніше повідомляв ForUm, 21 листопада на території Житомирської області через негоду відключеним від електропостачання залишився 601 населений пункт.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
4096 грн.