Представники партій «Блок Петра Порошенка», «Народний фронт», Радикальна партія Олега Ляшка, об'єднання «Самопоміч» та ВО «Батьківщина» парафували коаліційну угоду.

У п'ятницю вдень у Києві на прес-конференції Володимир Гройсман та Юрій Луценко від «Блоку Петра Порошенка», Арсеній Яценюк від «Народного фронту», Юлія Тимошенко від «Батьківщини», Оксана Сироїд від «Самопомочі» та Олег Ляшко від Радикальної партії в присутності ЗМІ парафували коаліційну угоду.

Коаліційна угода дозволить у перші ж дні роботи Верховної Ради приступити до формування нового складу уряду, заявив віце-прем'єр, обраний народним депутатом від «Блоку Петра Порошенка», Володимир Гройсман.

«Я хочу від імені нашої політичної сили подякувати всім за те, що ми змогли знайти порозуміння, за те, що ми змогли знайти найкращі рішення, які дозволять відразу ж після першого засідання Верховної Ради України розпочати формування уряду, створити якісне середовище для проведення змін, реформ в нашій країні», - заявив Гройсман перед процедурою підписання коаліційної угоди, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк підкреслив, що коаліційна угода є базовим документом для проведення реформ.

«Ця угода передбачає складні, болючі, але необхідні реформи для держави, і оплески, можливо, будуть, тільки точно не в найближчому майбутньому - їх треба заслужити», - сказав він.

Як раніше повідомляв ForUm, 20 листопада п'ять партій, що подолали 5-відсотковий бар'єр на дострокових парламентських виборах 26 жовтня, парафували проект коаліційної угоди.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом