Глава Криму Сергій Аксьонов спрямував звернення до керівництва РФ з проханням продовжити в республіці перехідний період до 2016 року. Про це повідомила віце-прем'єр уряду регіону Євгенія Бавикіна.

«Звернення відправлене головою Криму з урахуванням того, що існують проблеми інтеграції в фінансову, юридичну, правову, банківську сфери. На жаль, навіть з урахуванням того, що за багатьма речами ми встигли вирішити проблеми і знайти рішення або внести зміни у відповідне законодавство РФ. Але, наближаючись до 1 січня 2015 року, виникає все більше проблем, які неможливо вирішити одномоментно», - сказала вона на нараді в Раді міністрів, повідомляє ТАСС.

Про можливість продовження в Криму перехідного періоду Аксьонов уперше повідомив 28 жовтня. Йшлося про застосування деяких норм законодавства правоохоронними органами. Крім того, додатковий час, на його думку, може знадобитися для перереєстрації підприємств малого і середнього бізнесу.

Перехідний період був введений з 18 березня 2014 року по 1 січня 2015 року.

Нагадаємо, наприкінці березня Росія анексувала АР Крим.

Як раніше повідомляв ForUm, у ході референдуму про статус Криму, який відбувся 16 березня, 96,77% жителів півострова підтримали його приєднання до Росії.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

16