Міністерство закордонних справ вживає всіх необхідних заходів для розблокування судна з українськими моряками, що вже три місяці перебуває на рейді в Індонезії.

Про це, як передає кореспондент Forum'у, на брифінгу заявив директор Департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ Євген Перебийніс.

«З кінця липня компанія-оператор судна Ocean Grand припинила виплату зарплати екіпажу, після чого почалися перебої з постачанням продовольства, палива і води. Зараз на борту судна перебуває екіпаж, який практично повністю складається з громадян України, це 40 осіб. Судно стоїть на зовнішньому рейді порту Батам в Індонезії і чекає докового ремонту. Наразі МЗС України веде переговори з судновласником, компанією-оператором, фрахтувальниками судна і портовою владою Індонезії. Сподіваємося, що найближчими днями ці питання почнуть вирішуватися», - зазначив Перебийніс.

Нагадаємо, сьогодні керівництво індонезійського порту поблизу острова Батам, де перебуває судно-рефрижератор Ocean Green з 41 українським моряком, вимагає від України допомогти розібратися з ситуацією.
 

Валентин Цімох, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом