Китай виділив міжнародному співтовариству ще два мільйони доларів на боротьбу із лихоманкою Ебола. Про черговий внесок повідомляє в четвер, 6 листопада, газета China Daily.

«Китайський уряд пожертвував 2 млн дол. США Всесвітній організації охорони здоров'я для боротьби проти вірусу Ебола в Західній Африці», - йдеться в статті.

Відповідний документ підписали в середу посол постійної місії КНР при ООН в Женеві У Хайлун і представник ВООЗ Ян Сміт, цитує газету «Укрінформ».

Кошти підуть на підтримку роботи ВООЗ у Гвінеї, Ліберії і Сьєрра-Леоне.

Нагадаємо, Китай уже відправив чотири транші допомоги 13 країнам та міжнародним організаціям на загальну суму 122 млн доларів. У регіонах, уражених смертельною лихоманкою, вже працюють понад 700 китайських фахівців і ще тисяча готується до відправки.

У самій КНР, незважаючи на те, що там поки що не зафіксовано жодного випадку зараження людини вірусом Ебола, вживається жорстких карантинно-профілактичних заходів, особливо на півдні країни, куди прибуває найбільше африканців.

Зокрема, усім гостям з Африки на в'їзді у країну вручають спеціальні набори першої допомоги», в які входить, крім іншого, мобільний телефон з місцевою сім-карткою.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом