Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг і Верховний представник Європейського Союзу із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні назвали нелегітимними вибори, організовані в самопроголошених Донецькій та Луганській народних республіках.

На спільній прес-конференції після двосторонньої зустрічі вони заявили, що члени НАТО і країни ЄС не визнають ці вибори.

«Проведені в деяких районах на сході України збройними сепаратистами т.зв. вибори суперечать Мінським угодам. Країни НАТО їх не визнають», - сказав Столтенберг.

«Ми ясно заявили, що т.зв. вибори у контрольованих сепаратистами районах України не можуть бути визнані, тому що незаконні, нелегітимні. Вони створюють ризик поставити під серйозну загрозу шлях до діалогу, який запропонував Президент України Петро Порошенко і який узгоджений у мінських документах», - підкреслила Могеріні, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Як раніше повідомляв ForUm, 2 листопада у ЛНР та ДНР пройшли вибори. Раніше міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія визнає результати виборів у самопроголошених Донецькій та Луганській народних республіках. Після виборів Москва заявила, що вважає вибори в ДНР та ЛНР такими, що відбулися.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом