Відкликання українською стороною свого підпису під документом про погодження лінії розмежування буде поганим сигналом. Про це заявив постійний представник Росії Андрій Келін на засіданні постійної ради ОБСЄ щодо питання про ситуацію в Україні і триваючі порушення норм міжнародного гуманітарного права, повідомляє прес-служба зовнішньополітичного відомства Росії.

Так, Келін виділив декілька проблем, які перешкоджають встановленню миру на Донбасі.

«Одна з перешкод - недостатній контроль керівництва протиборчих сторін над своїми збройними формуваннями. З боку ополчення Донбасу відповідні кроки робляться... Проблема також в остаточному узгодженні лінії роз'єднання і відведення важких озброєнь. На жаль, з'явилися повідомлення про відкликання українською стороною свого підпису під документом про погодження лінії розмежування. Якщо інформація підтвердиться, це буде поганим сигналом», - сказав Келін.

Нагадаємо, 19 жовтня Президент України Петро Порошенко заявляв, що лінія перебування українських військ на сьогоднішній день відрізняється від наміченої в Мінському меморандумі на користь України, і підкреслював, що лінію розмежування повинен затвердити український парламент.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом