Центральна виборча комісія України планує прийняти сьогодні ще близько 60 протоколів окружних виборчих комісій з мокрими печатками.

Про це, як передає кореспондент Forum'у, перед початком засідання ЦВК повідомив глава прес-служби Костянтин Хівренко.
«Станом на вчорашній вечір ЦВК прийняла документи від 42 ОВК. Сьогодні комісія планує прийняти документи від ще 60 округів. Засідання пройде без перерви і, швидше за все, закінчиться під вечір» - повідомив він.

Також спікер звернувся до журналістів з проханням не знімати і не брати інтерв'ю у представників 107-ї окружної комісії (місто Лисичанськ, Луганська область), мотивуючи це підвищеними заходами безпеки.

Варто відзначити, що наразі у стінах ЦВК встановилася досить напружена атмосфера. Так, по периметру фойє Центрвиборчкому розташувалися бійці Управління державної охорони. Як пояснив глава прес-служби ЦВК, до 12:00 очікується прибуття представників «Свободи», які висловили невдоволення попередніми результатами волевиявлення.

Як раніше повідомляв ForUm, 26 жовтня в Україні відбулися позачергові парламентські вибори. Явка виборців у всіх 198 округах склала 52,42%.

Валентин Цімох, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

26