У боротьбі проти епідемії лихоманки Ебола Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) планує розпочати кампанію вакцинації в січні 2015 р. Про це повідомила заступник генерального директора ВООЗ Марі-Поль К’єні в Женеві у вівторок, 21 жовтня.

Починаючи з січня, десятки тисяч людей в Африці зможуть зробити спеціально розроблене щеплення. При цьому К’єні зазначила, що загальна вакцинація населення залишається питанням далекого майбутнього.

Першими кандидатами на вакцинацію стануть співробітники центрів з лікування Еболи. Нині в низці країн, зокрема в Німеччині, проводиться перше тестування нової вакцини на людях. За словами К’єні, результати тестування стануть відомі у грудні, вони дозволять зробити важливі висновки щодо експериментального застосування щеплення від Еболи в Африці, повідомляє Deutsche Welle.

Між тим канадська фармацевтична компанія Tekmira Pharmaceuticals почала випуск нових ліків від Еболи. Новий медикамент під назвою TKM-Ebola, який наразі проходить фазу тестування, стане доступним на початку грудня, повідомляє агентство Reuters з посиланням на представника компанії.

Як раніше повідомляв ForUm, кількість жертв лихоманки Ебола в країнах Західної Африки зросла до 4447 осіб, близько 8,9 тисячі осіб, за даними ВООЗ, інфіковані станом на 14 жовтня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/еврозима/зима/осень
2890 грн.