Сьогодні, 20 жовтня, в результаті вибуху, що прогримів в безпосередній близькості від «Донбас Арени», істотно постраждав стадіон, повідомляє прес-служба ФК «Шахтар».

Основний удар припав на західну частину стадіону, що виходить на вулицю Челюскінців.В результаті деформовані і зруйновані металеві конструкції споруди, розбиті шибки вітрин, пошкоджені комунікації.

«В результаті потужного вибуху ударна хвиля завдала значної шкоди західній і східній частинам арени. Частина скляного фасаду обрушилася, значна його площа отримала критичні пошкодження. Також постраждали внутрішні приміщення споруди. Зараз ведеться робота з фіксації ушкоджень, блокуються небезпечні зони. У нас прохання до всіх донеччан: ні за яких обставин не підходити до північної, західної і східної частин стадіону, це небезпечно», - прокоментував в. о. генерального директора «Донбас Арени» Вадим Гунько.За його словами, дивом ніхто з співробітників «Донбас Арени» і людей, які перебквали на її території, не постраждав. Надалі будуть проведені роботи з  більш точного дослідження стану конструкцій і з'ясування можливості відновлення фасаду стадіону.

Як раніше повідомляв ForUm, сьогодні, 20 жовтня, в Донецьку о 12:10 прогримів потужний вибух.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

32