ПАТ «Укртрансгаз» погодило режими роботи газотранспортної системи (ГТС) балканським напрямком на 2015 р. Про це йдеться в повідомленні прес-служби «Укртрансгазу».

«З 14 по 17 жовтня поточного року в м. Пояна Брашов (Румунія) відбулася щорічна міжнародна нарада газотранспортних компаній-транзитерів російського газу в балканському напрямку, на якій було погоджено проведення планово-профілактичних і ремонтних робіт на газопроводах балканського напрямку на 2015 рік та підписано відповідний протокол», - йдеться в повідомленні.

У нараді взяли участь представники компаній ПАТ «Укртрансгаз» (Україна), ВАТ «Газпром», ВАТ «Газпром експорт», АТ «Газтранзит» (Російська Федерація), ВАТ «Молдовагаз» (Молдова), СНТГН «Трансгаз» СА (Румунія), ЕАД «Булгаргаз» (Болгарія), АТ «БОТАШ» (Туреччина), АТ «ДЕСФА», «ДЕПА» (Греція) і АТ «ДЕПА» (Македонія).

«Поточного року ми виконали всі заплановані роботи на українській ГТС і готові надалі забезпечувати безперебійний транзит блакитного палива в балканському напрямку», - повідомив директор Центрального диспетчерського департаменту «Укртрансгаз» Андрій Дацюк під час підведення підсумків з виконання планово-профілактичних і ремонтних робіт на вітчизняних газопроводах балканського напрямку.

Крім того, під час наради були обговорені поточні питання диспетчерської взаємодії та покращення міжнародного співробітництва.

Після наради колегіально було прийнято рішення про проведення наступної диспетчерської зустрічі в Молдові.

Торік диспетчерська нарада проходила у м. Львові.

Нагадаємо, ПАТ «Укртрансгаз» завершив підготовку газотранспортної системи (ГТС) до осінньо-зимового сезону, витративши на це 330,7 млн грн.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1560 грн.