Під будівлею Національного банку України проходить мітинг українських банківських вкладників.Як передає кореспондент Forum'у, учасники акції протесту вимагають вивести тимчасові адміністрації з проблемних банків і дати можливість здійснювати активні операції.

«Деяким вкладникам повернули по 200 тисяч гривень. Але що робити тим, хто віддав банку велику суму грошей? Я, наприклад, збирав на квартиру синові. Тепер мої гроші вкрали. І таких, як я, півкраїни! Саме тому ми вимагаємо, щоб на законодавчому рівні закріпили, щоб Фонд гарантування вкладів виплачував хоча б по 400 тисяч гривень на вкладника», - розповів один з вкладників Олександр.Мітингувальники планують дочекатися представника НБУ, щоб передати йому свої вимоги.

Варто відзначити, що вкладники розгорнули широкий плакат з написом: «Ні корупції в банківській системі України!»Як раніше повідомляв ForUm, 7 жовтня Верховна Рада провалила законодавче оформлення схеми з виділення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб десяти мільярдів гривень, необхідних для виконання зобов'язань перед вкладниками.

Тетяна Григор'єва, фото Максим Требухов, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/лето
1518 грн.
265