
Помічник міністра оборони США з питань міжнародної безпеки Дерек Шоллей заявив, що Штати працюють над програмою з надання Україні літального озброєння.
«Так, Порошенко просив нас про літальну допомогу. Ми вирішили не надавати її на даному етапі. Ми працюємо над програмою, яка може привести до надання літальної допомоги», - сказав Шоллей 8 жовтня під час свого виступу у Вашингтоні.
Міністр також зазначив, що «США працюють над тим, щоб відновити українські військово-морські сили», повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на «Голос Америки».
«Ми хочемо бачити Україну і її армію сильною», - наголосив Шоллей.
Як раніше повідомляв ForUm, 25 вересня в ході прес-конференції Президент україни Петро Порошенко заявив про те. що Україні замість поставок літальної зброї потрібне обладнання для зв'язку, захисту та розвідки.