Генсек НАТО Йєнс Столтенберг повністю підтримує Україну в необхідності досягти припинення вогню на Донбасі, встановлення ефективного контролю на україно-російському кордоні і в досягненні позитивної динаміки в питанні звільнення полонених, зазначає глава МЗС України Павло Клімкін.

«Ми обговорили з генсеком ситуацію в Донецьку і Луганську, і він цілком погодився зі мною і підтримав Україну», - сказав у середу журналістам у Брюсселі міністр закордонних справ України після зустрічі з генсеком НАТО.

«І дуже критично для НАТО надати політичну підтримку в стабілізації ситуації в Донецьку і Луганську, і в усьому політичному процесі, в тому числі, щоб не мати так званих виборів у самопроголошених республіках на початку листопада, але мати справжні вибори згідно з українським законодавством, щоб мати легітимних представників Донбасу», - додав Клімкін, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Нагадаємо, Клімкін також заявив, що деякі з чотирьох трастових фондів НАТО, спрямованих на допомогу Україні в реформуванні сектору безпеки, вже готові для практичного співробітництва.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
1499 грн.