Парламент Естонії 15 жовтня розгляне ратифікацію Угоди про асоціацію України з Європейським союзом.

Зокрема, 6 жовтня комісія Рійгікогу (естонського парламенту. - Ред.) із закордонних справ прийняла рішення направити законопроекти щодо ратифікації Угод про асоціацію Грузії, Молдови і України з ЄС на перше читання на пленарному засіданні Рійгікогу, яке пройде 15 жовтня.

«Естонія підтримує інтеграцію цих держав до економічного та правового простору ЄС. Угоди про асоціацію та вільну торгівлю є поворотною точкою для Грузії, Молдови і України, маючи величезне значення для зміцнення демократичного розвитку і суверенітету цих держав», - сказав голова комісії Рійгікогу у закордонних справах Марко Міхкельсон.

За його словами, Естонія та інші держави-члени ЄС готові надати підтримку і допомогу починанням держав з проведення реформ, необхідних для швидкого виконання пунктів угод про асоціацію, повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на Postimees.

«Особливо складною, зі зрозумілих причин, є ситуація в Україні, оскільки Києву, крім проведення широкомасштабних реформ, необхідно також зберегти і суверенний контроль над своїми територіями», - уточнив Міхкельсон.

Як раніше повідомляв ForUm, 16 вересня Верховна Рада України і Європейський парламент синхронно ратифікували Угоду про асоціацію між Україною та ЄС.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом