Українська плавчиха Дар`я Зевіна завоювала дві срібні медалі на етапі Кубка світу, який проходить у Гонконгу. Про це повідомляє офіційний сайт Міжнародної федерації водних видів спорту (FINA).

На дистанції 50 м на спині українка фінішувала другою, пропливши дистанцію за 27 секунд. Перше місце дісталося п'ятикратній чемпіонці світу угорці Катинці Хоссу, яка з результатом 26,24 секунди завоювала «золото». Третє місце - у Еу Хой Шун Стефані з Гонконгу, що пропливла 50 м за 27,33 секунди.

Через деякий час Зевіна фінішувала другою вже на дистанції 100 м на спині. Українка завершила заплив з результатом 2 хвилини 6 секунд, знову програвши Хоссу, передає «УНІАН».

Третє місце дісталося ще одній угорської плавчисі Евелін Веррасто, яка фінішувала з результатом 2 хвилини і 9 секунд.

Етап Кубка світу в Гонконгу проходить 29-30 вересня.