Парламентська асамблея ОБСЄ запросила російських спостерігачів брати участь у моніторингу парламентських виборів в Україні, але Москва ще не прийняла рішення. Про це заявив голова ПА ОБСЄ Ілкка Канерва.

«Так. Але фінального рішення (відповіді Москви) ще немає», - заявив він, відповідаючи на запитання, чи запрошувала ПА ОБСЄ російських спостерігачів.

«Я сподіваюся, що російські спостерігачі братимуть участь, тому що Росія відіграє вирішальну роль багато в чому, що стосується України. І, звичайно, нам необхідно, щоб Росія брала участь у цьому (спостережній місії - Ред.)», - підкреслив він, повідомляє РІА «Новости».

За словами Канерви, він «просив пана Лаврова допомогти в цьому питанні», і глава МЗС РФ сказав, що я отримаю повну підтримку з їхнього (МЗС РФ, - Ред.) боку».

При цьому Канерва зазначив, що не може коментувати, скільки саме російських спостерігачів можуть брати участь у моніторингу. «Це залежить від Росії», сказав голова ПА ОБСЄ.

Нагадаємо, організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) має намір залучити 80 довгострокових та 600 короткострокових спостерігачів на позачергові вибори Верховної Ради 26 жовтня.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом