Черкаська обласна рада прийняла рішення про виділення 119 тисяч гривень на коригування регіональної програми модернізації комунальної теплоенергетики області на 2010-2014 рр.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської обласної державної адміністрації.

Згідно з повідомленням, кошти були виділені в результаті коригування проекту «Регіональної програми модернізації комунальної теплоенергетики Черкаської області», розробленого раніше Інститутом технічної теплофізики НАН України за замовленням облдержадміністрації.

«У зв'язку з тим, що сьогодні країна скорочує використання газу на 30%, проект програми потребував коригування, на що потрібні були кошти з обласного бюджету в розмірі 119 тисяч гривень», - йдеться в повідомленні.

Також під керівництвом першого заступника голови ОДА Наталії Старикової, за участю заступника управління житлово-комунального господарства Людмили Зарічної та керівників теплових підприємств області розроблена програма заходів з енергозбереження в умовах 30-відсоткової економії газу.

Як відзначили в прес-службі, програма була затверджена в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, на що держава вже виділила 14,6 млн грн для проведення першочергових заходів. Разом з тим на всі заплановані заходи з економії газу планується витратити понад 131,5 млн грн.

«На сьогодні в області вже проведено очищення зовнішньої і внутрішньої поверхонь нагріву котлоагрегатів, закрито інфекційне відділення у м. Умань і переведено в інше приміщення, проведено на 70% комплекс режимно-налагоджувальних робіт на газовому обладнанні котелень, виконані роботи з очищення внутрішньої частини пароводяних та водоводяних підігрівачів 420 квадратних метрів, встановлено 20 одиниць підмішуючих насосів з погодною корекцією температури, замінені дві одиниці котлів ТВГ-8 на котли Wissman - проводяться пуско-налагоджувальні роботи КПТМ «Черкаситеплокомуненерго», - розповіли в прес-службі.

Водночас, згідно з даними прес-служби, проведена заміна 1,9 км теплових мереж на попередньо ізольовані труби, побудована котельня, яка працюватиме на твердому паливі (вугілля), для опалення приміщення туберкульозного диспансеру в м. Умань, також завершується постачання в Черкаський район твердопаливних котлів СЕТ-250, 500, 800 кВт у кількості 18 одиниць.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом