У селі Червона Слобода Черкаської області шістьох школярів місцевої школи госпіталізували в інфекційне відділення Черкаської центральної районної лікарні з харчовим отруєнням.

Як повідомили в прес-службі Департаменту охорони здоров'я Черкаської облдержадміністрації, цього тижня в інфекційне відділення Черкаської центральної районної лікарні зі скаргами на важкість у верхньому відділі живота, млявість, зниження апетиту і нудоту звернулися шість дітей, які навчаються в Червонослобідський школі №1. Усім школярам був встановлений попередній діагноз: латентна форма, функціональний розлад кишківника, гостра кишкова інфекція.

Всі діти були госпіталізовані, обстежені й отримали симптоматичне лікування. Зараз у лікарні залишаються ще четверо постраждалих. Всі пацієнти перебувають у задовільному стані. Причину захворювання встановлюють фахівці районної санітарно-епідеміологічної служби у вогнищі захворювання, повідомляє «УНІАН».

Водночас, прокуратурою Черкаського району проведено перевірку з приводу отруєння учнів Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №1.

Встановлено, що протягом останніх трьох діб по медичну допомогу до лікарень району звернулися 7 учнів школи, їх обстежують. Хід перевірки взято на контроль прокуратурою області.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом