Прокуратура Закарпатської області звернулася до Закарпатського окружного адміністративного суду з позовом щодо припинення діяльності благодійного фонду «Приймальня незалежного депутата Європейського парламенту Бейлі Ковача», створеного праворадикальною партією Угорщини «За кращу Угорщину» («Йоббік»), у політичній програмі якої задекларовано повернення українського Закарпаття до складу Угорщини.

Про це повідомляє прес-служба наглядового відомства.

«З метою реалізації зазначених задумів партією створений і зареєстрований благодійний фонд «Приймальня незалежного депутата Європейського парламенту Бейлі Ковача», діяльність якого спрямована на втручання у внутрішні справи України та посягання на її територіальну цілісність», - йдеться в повідомленні.

Встановлено, що благодійна організація у Берегові діє з грубими порушеннями законодавства України.

Зокрема, встановлено відсутність фонду за місцеперебуванням, в результаті чого складено відповідний акт. На підставі цього державним реєстратором Берегівського міськрайонного управління юстиції внесено відповідний запис. Згідно з українським законодавством, це є підставою для постановлення судового рішення щодо припинення діяльності юридичної особи.

Також, всупереч Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», зазначений благодійний фонд протягом 2013-2014 років не подавав фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва та податковий звіт про використання коштів неприбуткових установ та організацій.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
1989 грн.