Чорноморський флот Росії до кінця року прийме на озброєння відразу 11 бойових кораблів і суден забезпечення: два десантно-штурмових катери «Грачонок», шість суден забезпечення, два дизель-електричних підводних човни, а також два фрегати.

Як передає РІА «Новости», про це повідомив журналістам у середу головком ВМФ РФ адмірал Віктор Чирков.

«До кінця поточного року ЧФ поповниться двома десантно-штурмовими катерами «Грачонок», шістьма суднами забезпечення різних класів. Планується, що два дизель-електричні підводні човни проекту 636.3 «Новоросійськ» і «Ростов-на Дону» також будуть прийняті до складу ЧФ в цьому році», - сказав Чирков в Санкт-Петербурзі під час церемонії спуску на воду дизель-електричного підводного човна «Старий Оскол».

Крім того, він нагадав, що до кінця 2014 року планується прийняти до складу ЧФ новий фрегат проекту 1135.6 «Адмірал Григорович», а у вересні-жовтні для ВМФ буде спущений на воду другий корабель цього проекту - «Адмірал Ессен».

«Всього будується шість кораблів цього проекту. Всі ці кораблі призначені для ЧФ. Вони дозволять посилити потенціал ЧФ у далекій морській зоні», - зазначив адмірал.

Нагадаємо, в березні ц. р. Росія після військового вторгнення анексувала український Крим і продовжує військову агресію в Донецькій і Луганській областях.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

35