Особовий склад Національної гвардії України, який бере участь в антитерористичній операції на сході України, отримав нову бронетехніку з параду в Києві.

Про це повідомила прес-служба силової структури.

«Броньовані «Когуар» і «КрАЗи» прибули до місця дислокації особового складу на сході країни», - йдеться в повідомленні.У прес-службі Нацгвардії нагадали, що вся техніка брала участь у військовому параді з нагоди Дня Незалежності України.Так, нові броньовані автомобілі, призначені не тільки для перевезення особового складу, але й для активного ведення бойових дій у міських умовах.У повідомленні також зазначається, що броньовані автомобілі «КрАЗ», призначені для перевезення особового складу, були модернізовані на базі вітчизняного науково-виробничого об'єднання «Практика».

За християнською традицією вся техніка була освячена.Як повідомляв ForUm, техніка, що брала участь у військовому параді 24 серпня, була відправлена в зону проведення АТО.

У Києві 24 серпня відбувся військовий парад, де урочистим маршем пройшли парадні розрахунки учасників антитерористичної операції і колона військової техніки.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

617