Сьогодні о 6:35 на залізничній станції «Городище» внаслідок сходу з рейок 20 цистерн стався розлив нафтопродуктів і загоряння 11 цистерн з локомотивом. Про це ForUm'у повідомили в прес-службі ДержНС.

Всього у складі потягу було 35 цистерн.У Черкаській області оголошено збір всього гарнізону пожежно-рятувальної служби. Крім того, з Кіровоградської області направлено п'ять пожежно-рятувальних відділень. Направлено пожежний поїзд з Миронівської дільниці Одеської залізниці.

Встановлена взаємодія з МВС, Мінінфраструктури і «Укрзалізницею» щодо недопущення на станцію автомобільного транспорту і місцевих жителів.

На місці працює оперативна група Управління ДСНС України в Черкаській області.

Для координації дій з ліквідації пожежі і наслідків надзвичайної події на місце події виїхав голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський.

Між тим в «Укрзалізниці» ForUm'у розповіли, що в ліквідації наслідків пожежі задіяно п'ять пожежних поїздів зі станцій Фастів, Дарниця, Помічна, Знам'янка, Тараса Шевченка та два відновлювальних потяги зі станцій Фастів і Тараса Шевченка. Кожен пожежний поїзд містить 200 тонн води і від 5 до 7 тонн піноутворювача. Вантаж слідував зі станції Дрогобич Львівської залізниці на станцію Кагамлицької південної залізницї.

У зв'язку з цим інцидентом змінено маршрут прямування низки пасажирських поїздів.

Дарина Шварцман, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

еврозима
5458 грн.