В Україні в друкарському форматі вийшли в світ віртуальні щоденники відомих українських політиків "Всі Наші. Кулуарні історії з коментарями".

Про це на прес-конференції в четвер, 9 березня повідомив директор видавництва "Буква і Цифра" Олександр Ворошило на прес-конференції в Києві.

За словами Ворушило, до книги ввійшли "віртуальні щоденники" відомих українських політиків, які велися протягом 2005 року в мережі інтернет на базі блога www.livejournal.com - vsi-nashi.livejournal.com.

Всього було написано понад 500 різних історій про "наших", видавництво "Буква і Цифра" для своєї книги відібрало найцікавіші. "Щодня "Наш Коля", "Наша Юля" , "Наш Нестір", "Наш Петя", "Наш Володя" та ще з десяток "наших" вели електронні записи свого бурхливого життя, вступали в гарячі дискусії, розмовляли з читачами своїх блогів, сварилися і створювали віртуальні коаліції", - говорить Ворошило, передають «Подробиці».

"На нашу думку, книжка "Всі Наші" цікава в першу чергу як спроба ввести в сучасну літературу досі неохоплений пласт текстів, створених в Інтернеті", - додав Ворошило.

Книжка вийшла початковим тиражем в тисячу примірників, містить 168 історій 11-ти авторів, окрім самих історій до книги ввійшли коментарі, які залишали читачі сайту.

"З одного боку, книга - це збірка гумористичних мініатюр, а з іншого - драматична п'єса, де герої в режимі реального часу творять свою віртуальну політику. Разом з ними до цього процесу залучалися і читачі. Їх репліки часто додають "кулуарним історіям" нове значення", - говорить Олександр Ворошило.

Він також повідомив, що для PR-супроводу просування книги на ринок був укладений контракт з компанією MTI Consulting.

Генеральний директор MTI Consulting Ярослав Ведмідь відзначив, що проект з видавництвом викликає у компанії великий ентузіазм: "ми з великим ентузіазмом підписали контракт з "Буквою і Цифрою" на просування книжки з кількох причин. По-перше, нам сподобалася книжка тією щирістю, з якою кожний автор писав про свого героя, захищав його, боровся з альтернативними думками. По-друге, ми прогнозуємо, що вже за 2-3 роки блоги - персональні інтернет-журнали - стануть більш впливовими медіа, ніж інші традиційні ЗМІ. По-третє, ми хочемо долучатися до розвитку українського книговидавництва, але не на рівні лобіювання державної підтримки, а допомагаючи просувати якісні зразки вітчизняної літератури", - коментує участь в проекті Ярослав Ведмідь.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

754