Надзвичайні події

У Сумах вандали розбили пам'ятний знак на честь героїв Небесної Сотні

У Сумах невідомі зловмисники знищили пам'ятний знак на честь героїв Небесної Сотні й учасників Революції гідності, встановлений у місті близько двох місяців тому.

Як повідомили у секторі громадських зв'язків УМВС України у Сумській області, пам'ятний знак було знищено у ніч на 13 серпня.

На місці події працювала оперативно-розшукова група. Факт знищення пам'ятного знака внесено до ЄРДР. Проводиться розслідування, повідомляє «УНІАН».



Фото: Twitter @euromaidan

Також у міліції зазначили, що зараз не можна відкрити кримінальне провадження за цим фактом, оскільки пам'ятний знак був виготовлений прихильниками ВО «Свобода» і не був на балансі місцевої влади.

Між тим, в обласній організації ВО «Свобода» оголосили про винагороду в 5 тис. грн тому, хто знайде зловмисників.

Також Олександр Рубан, який виготовляв цей пам'ятний знак, заявив сьогодні, що за кілька днів знак буде відновлено.

Теги: