У селі Колоденка Рівненського району скоєно напад на автозаправну станцію, повідомляє відділ зв'язків з громадськістю облуправління МВС.

За даними міліції, в приміщення заправки увірвалися двоє невідомих чоловіків у масках і, погрожуючи оператору предметом, схожим на пістолет, забрали гроші у сумі близько 4 тис. грн.

«Сьогодні близько 4:00 на заправці зникло світло. Двоє працівників пішли на вулицю, щоб увімкнути генератор. В цей час до приміщення увірвався невідомий чоловік і почав вимагати гроші, інший - стояв біля вхідних дверей. Оператор встиг натиснути кнопку тривоги. Однак все сталося миттєво, і співробітники державної служби охорони, які прибули на місце виклику, не встигли запобігти викраденню», - йдеться у повідомленні.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою правовою кваліфікацією ч. 1 ст. 187 Кримінального кодексу України (напад, здійснений з метою заволодіння чужим майном, поєднаний з насильством, небезпечним для життя чи здоров'я особи, яка зазнала нападу, або з погрозою застосування такого насильства).

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
8293 грн.