У понеділок, 4 серпня, о 22:16 на перетині проспекту Миру та вулиці Університетської в Донецьку здетонував вибуховий пристрій в той момент, коли там проходила група озброєних представників ДНР.

За інформацією прес-служби міськради, в результаті, 8 із них отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Вночі з 4 на 5 серпня у всіх районах Донецька були чутні перестрілки, в Петровському та Кіровському районах - щогодинні мінометні залпи. Внаслідок таких обстрілів пошкоджена одна трансформаторна підстанція в Петровському районі, наразі без електропостачання залишилися 50 багатоквартирних будинків. Крім того, станом на 5 серпня залишаються знеструмленими 24 ТП у Куйбишевському районі, 1 ТП 220 кВ ХБК і 30 ТП, які обслуговують мікрорайон Текстильник.

«Незважаючи на проблеми із забезпеченням електроенергією, комунальним службам вдалося відновити водопостачання мікрорайонів Текстильник і Мирний», - йдеться в повідомленні.

Станом на 9:00 в Донецьку відносно тихо, стрілянини в районах немає. Відновила роботу диспетчерська станція «Трудівська», сьогодні там працюють 8 комунальних автобусів великої місткості за маршрутом № 42 та 3 маршрутних таксі за маршрутом № 58.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

34